Vervangt Low Code binnen 5 jaar alle MOM (inclusief MES en LIMS) applicaties?
Tijdens deze bijeenkomst gaan we in op de stelling:
Low Code vervangt binnen 5 jaar alle MOM applicaties
Chiel Spruit, Portfolio & Business Development Manager bij Siemens Digital Industries Software, zal ter introductie een presentatie geven over de visie die Siemens heeft op het gebruik van Low Code. Hij zal natuurlijk ook zijn praktijkervaringen delen en de voor- en nadelen benoemen.
En hoe ziet het gebruik van Low-Code er in de praktijk dan uit? Dat gaat Erik Dijck, Manager Digital Business & Innovations bij Royal Avebe, ons laten zien.
Dit beloofd een bijeenkomst te worden met naar verwachting veel inhoudelijke discussies!
Voor wie is deze bijeenkomst bedoeld?
Deze bijeenkomst is bedoeld voor een beperkt gezelschap van (Manufacturing) IT Managers. Het is een informele bijeenkomst die door Greywise wordt gefaciliteerd en samen met de deelnemers wordt de inhoud bepaald.
Dus, werk je binnen een productiebedrijf en ben je actief in het Manufacturing-IT domein, kom dan zeker naar deze bijeenkomst.
Dit is ook een uitgelezen kans om in contact te komen met je ‘peers’!




